לויטרה - מידע על Levitra
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

לויטרה – יתרונות וסיכונים

הלויטרה היא אחת משלושת התרופות הפופולאריות המטפלות באין אונות, אימפוטנציה ובעיות זקפה ומסתבר כי גברים רבים מעדיפים אותה על פני האחרות בעקבות יתרונותיה הרבים.

הלויטרה פועלת בדומה לאחיותיה – הויאגרה והסיאליס ומכילה חומרים פעילים המעכבים את אנזים הפוספודיאסטרז – PDE5. השפעת הלויטרה גורמת להרחבת כלי הדם, הפרשת NO, שיפור והגברת זרימת הדם לפין ועל ידי כך שיפור והגברת הזקפה שנגרמת עקב הגירוי המיני, ותאפשר לגבר לשפר את התפקוד המיני על ידי זקפה קשה ויציבה שתישאר קשה ויציבה לאורך קיום יחסי המין.

לויטרה ההבדל העיקרי שבין הלויטרה לבין שתי התרופות האחרות הינו בכך שהמרכיב הפעיל שבגלולה ממקד את פעילותה הרפואית בהתרחבות כלי הדם באיבר המין וכך זורם הדם היישר לאיבר המין. פעילות התרופה אינה משפיעה על כל הגוף ומשום כך אינה גורמת להרחבת כלי הדם בכל הגוף ומסיבה זו מאפשרת הלויטרה לגברים הסובלים ממחלות רקע מסויימות ליטול את התרופה ללא סיכון. הסיאליס והויאגרה לעומתה, מכילות חומרים פעילים המרחיבים את כלי הדם בכל אברי הגוף ועל כן מואצת זרימת הדם בכל הגוף, ומשום כך רבים מן הגברים אינם יכולים להשתמש בתרופות הללו.

הלויטרה יצאה לשוק התרופות בעקבות שתי הגלולות לטיפול ושיפור הזקפה, הויאגרה והסיאליס. חברת "באייר" יצרנית הלויטרה, ביצעה מחקרים רבים כדי שהלויטרה תענה על צרכיהם של הגברים והצליחה להקל גם על הגברים אשר סובלים מתופעת הדיכאון.

תופעת הדיכאון נפוצה בקרב הגברים הסובלים מאימפוטנציה, ומן הנתונים עולה כי כ – 45% מן הגברים אשר סובלים מבעיות בזקפה לוקים גם בדיכאון. אין ספק כי ישנו קשר ישיר בין דיכאון לבין בעיות בזקפה, שהרי גבריותו של הגבר נמדדת בזקפתו. ממחקר שנערך בנושא הלויטרה ובו השתתפו כ – 280 גברים הסובלים מבעיות זקפה ומדיכאון עלה כי כ – 58% מן הגברים אשר נטלו את הלויטרה למשך 12 שבועות, דיווחו על שיפור ניכר במצב הנפשי ובתסמיני הדיכאון ושיפור בתפקוד המיני עקב התעוררות הזקפה שאפשרה להם לקיים יחסי מין מלאים ומספקים.

עוד חידוש מרענן – סוכריות מנטה לויטרה ODT חברת "באייר" הצליחה לעניין רבים מן הגברים ולגרום להם להעדיף את הלויטרה על פני הגלולות האחרות. תרבות הבילוי נפוצה בעולם המערבי ועל כן השתדלה חברת "באייר" להתאים את הגלולה לתרבות זו. בעבר "התלוננו" הגברים כי הם נאלצים לגשת לשירותים כדי לבלוע את גלולת הזקפה, או לעשות זאת בסתר, הרי שלא כל אחד מן הגברים "גאה" בסוד הזה ולא כל אחד מן הגברים מעוניין לשתף את בת הזוג בבעיות שלו.

עוד התלוננו הגברים כי במהלך הבילויים הם מעוניינים לאכול ולשתות אלכוהול והויאגרה אינה מאפשרת זאת. לשם כך יצאה חברת "באייר" עם חידוש מרענן - סוכריות ODT -סוכריות מנטה לויטרה המאפשרות לכל אחד לשאת אותם בכיס ולהוציאן גם באמצע הבילוי ומבלי שאף אחת מן הנשים תחשוד או תעלה על דעתה כי מדובר בגלולת הזקפה. בנוסף, נטילת הלויטרה מתאפשרת עם מזון ועם שתיית אלכוהול ואינה מגבילה את הגבר להנות לשתות, לאכול ולבלות ובו בזמן ליטול את הלויטרה.

סוכריות הלויטרה הן בעצם תרופה המכילה את כל החומרים הפעילים שמכילה גלולת הלויטרה. הסוכריות מגיעות באריזה אישית של 4 סוכריות באריזה. הסוכריות נמסות במציצה והמרכיבים הפעילים חודרים למחזור הדם בתוך מספר שניות ומשפיעים תוך כ – 16 דקות, בדיוק כמו גלולת הלויטרה. הזקפה תגרם אך ורק בעת הגירוי המיני והגלולה תשפיע למשך 12 שעות.

האריזה האישית דיסקרטית ומתוחכמת, היא דומה מאד לאריזה של מסטיק אך היא דקה, שחורה, מהודרת ויוקרתית, ומאפשרת לשאת אותה בכיס. הזקפה הנגרמת עקב הגירוי המיני עוצמתית, גורמת להעצמת ההנאה מיחסי המין ומאריכה ומשדרגת את קיום יחסי המין.

בנוסף לכל היתרונות האמורים לעיל דאגה חברת "באייר" יצרנית הלויטרה לצ'פר את לקוחותיה והוזילה את מחירי הגלולות.

הלויטרה מועדפת על ידי הגברים בשל יתרונותיה הרבים. בואו נתמקד ביתרונות

Levitra

 • זמן השפעת הלויטרה הוא הקצר ביותר מבין כל התרופות - תוך כ – 16 דקות.
 • ניתן ליטול את הלויטרה עם הארוחה.
 • השפעתה של הלויטרה אורכת כ – 12 שעות.
 • הלוטרה מאפשרת לגבר להיות ספונטני בקיום יחסי המין.
 • פעילותה הרפואית של הלויטרה מתמקדת באיזור איבר המין ולא בכל הגוף.
 • הלויטרה מותרת לשימוש גם לגברים אשר סובלים ממחלות רקע (כגון סכרת, בעיות בערמונית או כריתת ערמונית).
 • הלויטרה התגלתה כמסייעת ומקלה על תופעת הדיכאון.
 • ללויטרה גירסה מחודשת של סוכריות מנטה שניתן לשאת אותם בכיס הגי'נס ולהשתמש בהם בכל עת מבלי להסתתר.
 • הלויטרה מאפשרת לגבר לצרוך מזון ואלכוהול מבלי לפגום ביעילות התרופה.
 • תופעות הלוואי של הלויטרה מינמליות והסיכון לפיתוח בעיות ראיה נמוך יותר.
 • הלויטרה תגרום לזקפה לאורך זמן ויכולה לסייע גם בבעיות שפיכה.
 • מחירה זול בהשוואה לתרופות האחרות לשיפור הזקפה.


 • תופעות לוואי וסיכונים

  תופעות הלוואי של הלויטרה הן מינימליות, כאבי ראש, סחרחורות והפרעות בעיכול. היתרון שהיא אינה גורמת להפרעות בראיה ועל כן הסיכון לפגיעה בראיה כתוצאה מנטילת התרופה נמוך ביותר.

  תופעות הלוואי שעלולות להופיע כתוצאה מנטילת הכדור חולפות תוך מספר שעות, וכמו כן הן מתמתנות עם הזמן ולעיתים נעלמות לחלוטין, זמן מה לאחר שמתרגלים לתרופה.

  מכיוון שהלויטרה – כמו הויאגרה והסיאליס גורמות להרחבת כלי הדם, הסיכון העיקרי שעלול לנבוע כתוצאה מהשימוש בתרופה הינו ירידה דרסטית בלחץ הדם הרי שלחץ הדם יורד כאשר כלי הדם מתרחבים ועל כן השימוש בלויטרה אינו מומלץ במקרים הבאים:

  • מחלות לב וכלי דם, לאחר ארוע מוחי או לבבי, אי ספיקת לב, מחלות מסתמיות, מי שסובל מהפרעות בקצב הלב, יתר לחץ דם או חולים עם הסטוריה של מחלות לב. בכל אופן, יש להתייעץ עם הרופא לפני השימוש ויש לקחת בחשבון כי אסור ליטול את התרופה בשום אופן כ - 6 חודשים לאחר ארוע מוחי או לבבי.

  • במקרים של יתר לחץ דם או תוך כדי שימוש בתרופות להורדת לחץ דם או תרופות ממשפחת הניטראטים – השילוב של תרופות אלו עם תרופות כגון הלויטרה הויאגרה והסיאליס עלול להיות מסוכן ביותר, אך ישנם מקרים שניתן לשלב את נטילת התרופות ביחד תוך מעקב רפואי צמוד ומעקב אחר לחץ הדם.

  • מחלת כליות כגון אי ספיקת כליות

  • מחלות כבד, ירידה בתפקודי כבד, שחמת וכו'  בכל מקרה, יש להתייעץ עם רופא לפני נטילת כל אחת מן התרופות ובמיוחד כאשר סובלים ממחלות רקע.

  חדש - SuperMan

  סופר מן
     077-9972071


  לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

  הזמן ויאגרה