Close

תפקוד מיני

מין הוא בעצם בסיס קיומנו, וחלק חשוב מקיומנו הבסיסי. אחרי הכל, בלי מין לא היו חיים…

סקס הוא אחד הצרכים הבסיסיים של בני אדם והוא חלק משמעותי וחיוני במערכות יחסים זוגיות, זה הדבר שמניע את הגבר לחזר אחרי האישה, גורם לנו ליהנות גופנית, תורם לחיזוק הקשר, לחידוש האנרגיה, תורם לשיפור הבריאות המינית והכללית (פיזית ונפשית), משפר סיבולת לב-ריאה, מוסיף שלווה ורוגע לחיינו – ובקיצור, יחסי מין הם חלק חיוני מהקיום האנושי.

תפקוד מיני

 

גבר שלא סובל מבעיות בתפקוד המיני ירגיש גברי, רגוע ומאושר, אך מי שיש לו תפקוד מיני ואינו מסוגל לבצע פעילות מינית, ירגיש ברוב המקרים תסכול, ביטחון עצמי ונמוך והערכה עצמית ירודה.

גברים רבים סובלים מבעיות בתפקוד המיני אך אינם נוטים לדבר על כך, הם שומרים על זה בסוד ואינם ממהרים לטיפול בגלל מבוכה, חששות מטיפול או חוסר אמונה שניתן לפתור את הבעיה באמצעות הטיפול.

הגורמים לבעיה בתפקוד המיני עשויים להיות גופניים או פסיכולוגיים.

סוגי הגורמים הגופניים העלולים לגרום לבעיה הם: פגם פיזי באיברי המין, פציעה, תאונה, ניתוחים, בעיות בערמונית, מחלות רקע כמו מחלות לב וכלי דם, סוכרת, טיפולים רפואיים, נטילת תרופות כלשהן ותופעות הלוואי שלהן, עישון, אלכוהול, סמים, עייפות, השמנת יתר וכו'.

הגורמים הפסיכולוגיים העלולים לגרום לבעיה בתפקוד מיני הם: בעיות נפשיות, בעיות בין בני זוג, מתח, כעס, פחדים, פחדים, חרדות, טראומה וכו'.

חוסר תפקוד מיני יכול לגרום לגבר להרגיש לא שוויוני ולא גברי, לתסכול רב, חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, דיכאון, בעיות בריאות הנפש וכו ', במיוחד כאשר הוא מתמודד עם אימפוטנציה, בעיות זקפה ושפיכה מהירה. בעיות פסיכולוגיות יכולות להיות הגורם לבעיות בתפקוד המיני אך יכולות להיגרם גם בגלל התפקוד המיני ורמת התסכול הגבוהה הנובעת מחוסר היכולת לקיים יחסי מין מלאים ומספקים. במצבים אלו, תסכול עלול להוביל לירידה במצב הרוח, דיכאון, חרדת ביצוע וכו ', אשר יוסיף לעומס הנפשי על הגבר, מה שעלול להחמיר את המצב ולגרום לפגמים מיניים נוספים במידת הליבידו שלו, קיום יחסי המין ועוד. הימנעות, וכו '. הסטטיסטיקה מראה כי מרבית הגברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני אינם מדווחים על הבעיה שלהם לרופא שלהם ומעדיפים "לפתור" את הבעיה בכוחות עצמם ולעיתים קרובות באמצעות רכישת תרופות לזקפה (כמו ויאגרה) באופן עצמאי וללא מרשם, או לחילופין משחות או ספריות, אך לא כל התרופות הללו יעזרו לפתור את הבעיה מכיוון שיש לטפל בסיבה לבעיה ולא בסימפטום, כך שבמקרים מסוימים כאשר הטיפול אינו עוזר, הגבר הופך להיות מתוסכל וסגור יותר ומאמין. שאין פיתרון לבעייתו ולכן הוא לא ניגש לטיפול ומעדיף להימנע מחיי המין. הדרך הנכונה לפתור את הבעיה היא למצוא את סיבת הבעיה ולטפל בה, אך מסתבר שרק אחוז קטן מהגברים מדווחים לרופא על הבעיה ומוכנים לטפל בבעיה בכל דרך שהיא.

מדוע עליך לגשת לטיפול?

מחקרים וסטטיסטיקה מראים כי יותר ממחצית מהגברים מתחת לגיל 40 סובלים מבעיות בתפקוד המיני, בעיקר בגלל בעיות אונות, חוסר אונות או אימפוטנציה, אך רק אחוז קטן מהגברים (17% -20%) פונים לייעוץ רפואי. נתונים אלה מדאיגים ומוכיחים כי גברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני ואינם ניגשים לטיפול אינם מקבלים איכות חיים. לחיי המין השפעה משמעותית ומשמעותית על איכות חייו של גבר.

גבר שאינו סובל מבעיות בתפקוד המיני ומנהל אורח חיים בריא ובריא, הדבר יורגש מיד. הוא ישדר גבריות, בריאות וחיוניות, שמחת חיים, ביטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה, הוא לא יפחד "להתחיל" עם בחורה, וללא פחד יוביל אותה לחדר המיטה.

כדי לטפל בכל תפקוד מיני, יש לאבחן תחילה את הטיפול שממנו הבעיה נובעת. אבחון נכון ומדויק יעזור לטפל בבעיה ביעילות ובמהירות. אבחון שגוי של הבעיה יכול להוביל לטיפול שלא יסייע לבעיה ועלול לגרום לתסכול נוסף, ולכן בכדי לפתור את הבעיה מומלץ מאוד לפנות לגורם מוסמך ומקצועי שיבדוק ואבחן את הבעיה ותתאים את הטיפול המתאים. לפעמים פשוט טיפול בגורם לבעיה יפתור את התפקוד המיני ולא יהיה צורך לטפל בסימפטומים, ולעיתים רק שינוי בהרגלי אורח החיים יעשה פלאים ויחזיר את חיוניותו של הגבר. זה בעל חשיבות עליונה לאורח חיים בריא ובריא וכל איש מקצוע, לפני תחילת הטיפול, ימליץ למטופל לעבור לתזונה בריאה, להתאמן מדי יום, להפחית את צריכת האלכוהול.

Kamagra 100mg Oral Jelly

ג'ל קמגרה 100mg
ג'ל קמגרה 100mg