לראשונה בישראל - ויאגרה ללא מרשם רופא
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

לראשונה בישראל - ויאגרה ללא מרשם רופא

הגלולה כחולה מגיעה למדפים בישראל ובקרוב ניתן יהיה לרכוש את התרופה בשמות מסחריים שונים ללא מרשם רופש. עש דנת 2018 השימוש בגלולות און בכלל היה מוגבל לפי מרשם רופא, אבל כעת, זה עומד להשתנות: משרד הבריאות כבר החליט שגלולות און כגון ויאגרה ותרים ימכרו בארץ הקודש ללא מרשם רופא, בדומה למדינות נוספות בעולם. אז באילו תנאים תוכלו לרכוש את הגלולה? הפרטים המלאים בכתבה זו

גלולות און נמכרות זה למעלה משני עשורים בשמות מסחריים שונים, הראשונה הייתה הויאגרה שהגיעה לעולם במקרה לאחר שבמחקר לתרופות של תעוקת חזה נמצאה תופעת לוואי מעניינת לגברים ברחבי העולם - זקפה. מאז ועד היום הגיחו לעולם גלולות און בשמות מסחריים שונים כמו הסיאליס והלויטרה, ולאחר שפג הפטנט על הויאגרה והתרופה הפכה לגנרית, ניתן למצוא את הגלולה בשמות שונים כמו "פילדנה" או "תרים" של חברת טבע.

הבשורה לגברים בישראל היא שמשרד הבריאות החליט שגלולות האון ששיפרו את חיי המין של רבבות גברים בישראל - תהפוך להיות תרופה ללא מרשם רופא. הסיבה לכך לפי משרד הבריאות היא ביישנות של גברים לבקש את התרופה מהרופא הביאה לשוק פרוץ מלא בזיופים, מה גם שהתרופה אינה מסוכנת לאנשים בריאים (כמובן שצריך להיוועץ עם רוקח תחילה כדי לשלול מספר מחלות לב אפשריות שבהן אסור לנטול את הגלולה). מובן שהלובי של חברת פייזר וטבע הם הכוחות האמיתיים שבגינם הגלולות ימכרו ללא מרשם, מסוג התרופות שימכרו ניתן יהיה לדעת אלו חברות הפעילו לובי, ולנו רק נותר לקוות שההליך היה נקי ולא מושחת, שכן הבשורה הטובה נועצת בחובה גם בעיה, האם גלולות אחרות שיכולות להימכר בישראל יכולות להכניס תחרות ולהוריד את המחיר של התרופות בעשרות ואולי מאות אחוזים. ימים יגידו בנושא זה.

ויאגרה ללא מרשם רופא אז באופן פורמאלי במשרד הבריאות הסבירו שהחשש והבושה של הגברים לפנות לרופא בשל בעיות בתפקוד המיני גורמת להם לרכוש בעזרת האינטרנט גלולות מזויפות שעלולות לסכן את הבריאות שלהם, והדבר הוא אכן נכון, אך אם מותר למכור את גלולות האון שמכילות את החומר הפעיל סילדנאפיל, למה רק שני מותגים של שתי חברות המפעילות לובי בישראל ויכולות עפ"י נסיון העבר לתאם מחירים ולכוון למחיר גבוה הן אלו שיוכלו למכור את הגלולה? מכל מקום התקווה היא שכעת - לא יאלצו לחפש את התרופה במקומות מפוקפקים ולרכוש זיופים והברחות של המותגים המובילים.

מי יוכל לרכוש את הגלולות?

במשרד הבריאות הטילו מספר הגבלות על רכישת התרופה בבית המרקחת. למשל רק גברים מעל גיל 35 יוכלו לרכוש את התרופה וגם אז רק לאחר תשאול של הרוקח שצריך לוודא עם הפציינט שאין חשש לנזק בריאותי כלשהו. בנוסף, רכישת הכדורים תוגבל- הגברים יוכלו לרכוש רק 2 גלולות של 50 מ"ג או 4 גלולות של 25 מ"ג בכל רכישה. הגבלה זו היא בבחינת לעג לרש, שכן ניתן לעבור ממקום למקום ולרכוש עוד גלולות, והגבלה זו רק תקשה על המשתמשים הכבדים דבר שעלול לדחוף אותם בחזרה לרכוש את התרופות באתרים מפוקפקים. לא שאפשר לצפות ממשרד הבריאות יותר מכך, הרי ברור כבל לכולם שמדובר במשרד ששומר על הרבה אינטרסים, אבל פחות על בריאות הציבור.

עם השינוי הדרמטי הזה, ישראל מצטרפת לבריטניה וניו זילנד בעולם המערבי, ולמדינות נוספות במזרח אירופה כמו רומניה, צ'כיה ועודוכם לתאילנד, סין, הודו, יפן ועוד מדינות במזרח ששינו את מעמדה של התרופה ושם הגלולות נמכרות בבתי המרקחת לכל דורש ללא מרשם.

פרופ' איל שוורצברג, מנהל מערך הרוקחות והאכיפה במשרד הבריאות, מסר בתגובה: "אנחנו כאן בעצם מביאים בשורה למטופלים, אנחנו גם מנגישים תכשיר שבלאו הכי המטופלים היו אולי משיגים אותו בדרך לא דרך. ומצד שני אנחנו בבקרה מתמדת כך שהם מקבלים את הייעוץ הנכון על מנת שישתמשו בזה באופן מושכל".

תכשירים נוספים

בישראל קיימים גם תכשירים טבעיים הנמכרים ללא מרשם רופא וניתן לרכוש אותם ללא תנאים כלשהם, ומבלי שתרכשו זיוף מסוכן. מוצר היגואר-און שנמכר כמוצר טבעי הינו בפיקוח משרד הבריאות גם כן וניתן לרכוש אותו בכמויות. ישנם מוצרים נוספים שמעמדם לא ברור לגמרי כמו הקמגרה שניתן להשיג במגוון חניות מין, אך המלצתנו היא או מוצר טבעי או מוצר מבית מרקחת מורשה.

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה