ויאגרה לנשים
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

ויאגרה לנשים

רבים הם המדענים ורבים המחקרים אשר עסקו בחקר חיי המין של האשה, אך מי שהקדיש את זמנו היקר כדי לחקור את הנושא היה ד"ר אדריאן טואיטן אשר החליט להכנס לעומק העניין לאחר שאחת מן המטופלות "שברה את ליבו" בתלונותיה. לאחר מחקרים ארוכים עסק ד"ר טואיטן בפיתוחה של הויאגרה הנשית אשר עומדת לצאת לשוק התרופות בשנת 2016. מזה שנים רבות אנו שומעים כי הויאגרה הנשית עומדת לפרוץ לשוק התרופות ורבים מאנשי המקצוע חוששים כי המצאתה של הויאגרה הנשית תגרום לנשים להפוך לנימפומניות, בכל אופן, אם לא תצא לשוק הגירסה הנשית של הויאגרה מובטח לנו כי תוך 3 שנים תגיע אלינו ה"ליברידו" הנחשבת לגירסה הנשית של הויאגרה המקבילה לויאגרה הגברית. לגלולת החשק הנשית, תפקיד חשוב מאד ואין ספק כי היא תיכנס להיסטוריה. הגלולה הנשית, אמורה לפתור לנשים רבות (וגם לגברים) בעיות בזוגיות הנובעות כתוצאה מליקויים בתפקוד המיני של האשה. הויאגרה הנשית תפקידה לגרום לאשה לעוררות מינית, לגרום לגירוי מוגבר, לעורר את התשוקה והרצון לקיים יחסי מין, להגביר תדירות יחסי המין, להקל על האשה להגיע לאורגזמה, להעצים את ההנאה והסיפוק מיחסי המין.

הגלולה הגברית, לעומת זאת, איננה גורמת לגבר לעוררות מינית ולגירוי מוגבר אלא לתגובה פיזית (זקפה) אשר נוצרת כתוצאה מן הגירוי המיני. ה"זקפה" נגרמת בעקבות השפעת חומרים פעילים המצויים בתרופות לשיפור הזקפה ועל ידי מעכבי אנזים PDE5 אשר גורמים להרחבת כלי הדם בגוף והאצת זרימת הדם לפין. כיום, רב הגברים יכולים ליטול את אחת מגלולות הזקפה ולהנות מקיום יחסי מין מלאים ומספקים, וזאת בתנאי שבת זוגם תשתף פעולה ותרצה בקיום יחסי המין. אם תצא לשוק הגלולה הנשית יוכלו גם הנשים להנות מגלולת החשק החדשה והגברים יוכלו להנות כפל כפליים - גם מזקפה יציבה וגם מאישה "חמה".

ה"ליברידו" גלולת החשק הנשית

ה"ליברידו" אשר אמורה להגיע אלינו בזמן הקרוב, ונחשבת ל"ויאגרה" הנשית. היא מכילה שילוב "מנצח" של כימיקלים והורמונים המעוררים ומגרים את אזור החשק במח הנשי ופועלים להגברת החשק המיני. בגלולה מינון המוגבר של חומרים פעילים בשילוב עם הורמון הטסטוסטרון ובשילוב עם – תתפלאו..... "מנטה". כל אלה ביחד משפיעים על המערכת ההורמונאלית ויוצרים אפקט של הגברת החשק המיני של האשה.

מדיווחים של נשים אשר השתתפו במחקרים שהתבצעו על גלולת החשק עולה כי :

  - הגלולה גורמת לגירוי מוגבר ולעוררות מינית.
  - הגלולה גורמת להגברת החשק המיני.
  - הגלולה גורמת לצורך לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה.
  - הגלולה גורמת לאורגזמה להתרחש בקלות ובתדירות מוגברת יותר.
  - הגלולה גורמת להעצמת ההנאה והסיפוק מיחסי המין.
  - בנוסף דווח על כאב ראש שהופיע לאחר השימוש כתופעת לוואי.

כאשר אישה מתלוננת על ליקויים בתפקוד המיני ועל חוסר עניין בקיום יחסי מין בד"כ התלונה הנפוצה ביותר שעליה מדובר הינה חוסר חשק. תופעה זו של חוסר חשק בד"כ נובעת כתוצאה מסיבות נפשיות – פסיכולוגיות או הורמונאליות.

כאשר הסיבות לחוסר החשק הורמונאליות ניתן לטפל בגורם באמצעות טיפול תרופתי הורמונאלי, גלולות או מדבקות או ג'ל למריחה על העור שמטרתם להחדיר הורמונים ולהגביר את רמת ההורמונים בגוף. כאשר הגורם לחוסר החשק הינו פסיכולוגי ניתן לטפל בגורם באמצעות שיחות עם פסיכולוג, טיפול אצל סקסולוג, טיפול זוגי או טיפול משולב, אבל עדיין לא יצא לשוק תכשיר או תרופה שיכולים לסייע לאישה לעורר את החשק.

כאשר גבר מתלונן על ליקויים בתפקוד המיני יתכנו מספר סיבות שעלולות לנבוע כתוצאה מגורמים פסיכולוגיים או כתוצאה מגורמים פיזיולוגיים. כאשר הליקויים בתפקוד המיני נובעים כתוצאה מבעיות בזקפה לרב ניתן לפתור את הבעיה באמצעות גלולות לשיפור הזקפה – ויאגרה, סיאליס ולויטרה, או תחליפים כגון תכשירים טבעיים לשיפור הזקפה.

רבים אנשי המקצוע סבורים כי ניתן לפתור את הבעיה הנשית באמצעות גלולת החשק הנשית "הליברידו". אם ה"ליברידו" תוכיח את עצמה, סביר להניח שיהיה מדובר בפריצת דרך מדעית מאחר ושלתחושת חוסר החשק של האשה בד"כ מניעים פסיכולוגיים ועל המחסום הזה קשה להתגבר. חברת "Emotional Brain" הדנית, האחראית על המוצר, משוכנעת כי אכן מדובר בפריצת הדרך שהושגה דווקא בשל שילוב החומרים שבגלולה - הטסטוסטרון והמנטה.

השפעת כל אחד מן החומרים הללו בנפרד אינו יכול ליצור את האפקט הרצוי אך ממחקרים שביצעה החברה הדנית, האחראית על המצאת המוצר, עולה כי השילוב של השניים עושה את העבודה.

מנגד, טוענים אחדים מן המדענים וחברות תרופות מסויימות כי מדובר ב"שמחה לאיד" שהרי עדיין לא בוצעו מספיק מחקרים שיוכיחו את יעילות התרופה והגלולה נחקרה ופעלה אך ורק בתנאי מעבדה וזה עדיין לא מוכיח כי הגלולה תפעל ברגע האמת וכי יתכן כי אשה אשר תצרוך את הגלולה אך תהיה בלחץ, חרדה, מצב נפשי לא תקין, בעיות נפשיות כלשהן או בעיות בזוגיות וכו' כל אלה עלולים לבטל את האפקט שהגלולה אמורה להשיג.

יש לציין, שלמרות המחלוקות הברורות מאליו, מסקרים שנערכו בקרב הנשים הדניות עלה כי מעל ל – 60% מן הנשים התעניינו בגלולה והבטיחו לקנות אותה ולהשתמש בה כאשר היא תצא למדפים.

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה